baluprzedszkole
 

 Najbliższe zajęcia grupowe rozpoczną się:
      2 sierpnia - zajęcia we wtorki i piątki o godz. 17:30 - przyjmujemy zapisy
31 sierpnia - zajęcia w soboty i niedziele o godz. 9:00 - przyjmujemy zapisy


Uwaga - w przypadku złej pogody terminy rozpoczęcia kursów mogą ulec zmianie.

Program Przedszkola dla Szczeniąt jaki realizujemy w trakcie zajęć, jest naszym autorskim projektem, z którego jesteśmy szczególnie dumni :) W wyniku wieloletniej pracy z psami, również tymi najmłodszymi, stworzyliśmy kurs, który jest różnorodny, ciekawy i pozwala realnie wpłynąć na rozwój szczeniąt w tym najbardziej pożądanym przez opiekunów kierunku. W trakcie zajęć w psim przedszkolu stawiamy przede wszystkim na właściwą socjalizację szczeniąt, naukę podstaw posłuszeństwa i nawiązanie prawidłowej więzi z opiekunem.

Ponieważ pracujemy w małych i stałych grupach, szczenięta mogą nawiązywać ze sobą relacje, zaprzyjaźniać się i poczuć się bezpiecznie. Uwielbiamy obserwować szczególnie te szczenięta, które na początku nauki podchodzą z lękiem i dystansem do innych psów, a z czasem otwierają się i zaczynają budować relacje społeczne.

p1  p18 

Szczenięta uczą się jak nawiązywać prawidłowe relacje z innymi psami i ludźmi oraz poznają cały szereg nowych sytuacji, które ułatwią im funkcjonowanie w dorosłym życiu.

Oczywiście nie zapominamy o podstawach czyli nauce chodzenia na smyczy, przywołania, siadaniu, leżeniu czy rezygnacji z niepożądanych zachowań. Jeśli przedstawi się młodemu psu naukę jako przyjemny i wesoły proces, wówczas można nauczyć go bardzo wielu rzeczy, które ułatwią funkcjonowanie z nim na co dzień.

P24   p7
   

Zajęcia odbywają się w naszym Centrum Szkoleniowym przy ul. Kolumny 39. Dzięki bogatemu zapleczu sprzętu treningowego, zabawek behawioralnych i interaktywnych, na każdych zajęciach stawiamy przed malcami nowe wyzwania. Program kursu przewidziany jest w taki sposób, aby zawsze działo się coś nowego i aby nikt nie miał czasu się nudzić. Staramy się, aby każde zajęcia były wesołe, ciekawe, pouczające i przynosiły szczeniakom same pozytywne doświadczenia.

p13 p4
p15  p10

Każdego psa kiedyś zaboli ucho, wbije mu się kleszcz, będzie go trzeba wyczesać, wytrzeć ręcznikiem lub przyciąć okrywę włosową. Aby zabiegi pielęgnacyjne nie były dla Twojego pupila stresujące, przygotowaliśmy ćwiczenia uwzględniające także ten aspekt Waszego wspólnego życia.

p3  p19

A przy sprzyjającej aurze odwiedzamy park, aby sprawdzić nasze umiejętności w środowisku ze znacznie większą liczbą bodźców.

Balu przedszkole23  p16 
Chcemy aby uczestnicy naszego szkolenia stawali się lepszymi opiekunami dla swoich czworonożnych podopiecznych i w pełni wykorzystali możliwości kursu. Dlatego każdy uczestnik otrzymuje od nas materiały zawierające opisy ćwiczeń, które wykonujemy w trakcie zajęć, a także poradniki pomagające lepiej wychować szczenię i uniknąć często pojawiających się problemów. Materiały powstały na podstawie kilkunastuu lat pracy z psami wraz z ciągłym dokształcaniem się w tym temacie.
 materiay przedszkole

Co zyskujesz wybierając naszą szkołę?

odnosnik lapka Ciekawe i różnorodne zajęcia.
odnosnik lapka Podstawy prawidłowej pracy i zabawy z psem.
odnosnik lapka Dobrą relację i podstawy do zbudowania więzi ze swoim pupilem.
odnosnik lapka Nowe wyzwania dla Twojego psa.
odnosnik lapka Możliwość socjalizacji szczenięcia w stałej grupie psów, co pozwoli mu  na nawiązywanie relacji i przyjaźni z nimi.
odnosnik lapka Naukę krok po kroku wielu pożytecznych umiejętności potrzebnych w życiu codziennym m.in. chodzenia na luźnej smyczy, przywołania czy koncentracji uwagi na opiekunie.
odnosnik lapka Materiały, które pomogą Ci uporządkować wiedzę i do których zawsze możesz wrócić.
odnosnik lapka Możliwość na bieżąco skonsultowania problemów swojego psa z behawiorystką i trenerką z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z psami.
odnosnik lapka Dyplom ukończenia kursu.

Zajęcia w psim przedszkolu przeznaczone są dla szczeniąt, które nie ukończyły 4 miesiąca życia. Kurs obejmuje 10 lekcji praktycznych, każda z nich trwa godzinę zegarową, jest to optymalny czas, w jakim szczenię jest w stanie skupić się na ćwiczeniach. Twój podopieczny powinien posiadać aktualną książeczkę zdrowia oraz wykonane 2 szczepienia przeciwko chorobom wirusowym. Pracujemy w małych grupach, tak aby każdy opiekun i jego pies czuli, że są otoczeni indywidualną opieką.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy opiekunowie psa oraz dzieci.

Zobacz jak wiele możesz osiągnąć rozpoczynając rozsądną pracę ze szczenięciem od Waszych pierwszych, wspólnych dni:)

Cena kursu 800 zł.

10x60 min. + materiały szkoleniowe


Aby zapisać się na zajęcia wyślij formularz zgłoszeniowy. Po przesłaniu formularza, w ciągu 2 dni, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji miejsca. Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email skontaktuj się z nami aby upewnić się, że otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.

Dodatkowe informacje i zapisy: tel. 510 269 520, lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Dowiedz się więcej o szkole 

 

P21 P20
P22 P23
P25 P26
 b  a
 Balu przedszkole3  Balu przedszkole6
 Balu przedszkole14  Balu przedszkole22
 Balu przedszkole18  Balu przedszkole17
f  h
 i  j
 l  p
 r  x
 przedszkole  socjal
 p17  u

Serdecznie zapraszamy!:)

 © 2023 www.behawiorysta.info, www.balu.com.pl, www.balu.pl all rights reserved.

Łódź - zoopsycholog, behawiorysta, trener psów.

Free images courtesy of FreeDigitalPhotos.net