terapia behawioralna

 

Decydując się na opiekę nad zwierzęciem, niezależnie od jego gatunku czy rasy, musimy zdawać sobie sprawę z możliwości pojawienia się problemów z jego zachowaniem. Jeśli zajrzałeś do tego działu to znaczy, że prawdopodobnie Twój pupil prezentuje jakieś kłopotliwe zachowanie i potrzebujesz pomocy oraz wskazówek jak poradzić sobie z tym problemem. Chętnie doradzimy jak to zrobić, pomożemy Ci poprawić relacje z Twoim zwierzęciem i zbudować prawdziwą więź. Pokażemy w jaki sposób pracować ze zwierzętami lękliwymi i jak opanowywać emocje tych nadpobudliwych i agresywnych.

trojka

 
Pamiętaj, że w chwili gdy pojawi się problem, najważniejsza jest szybka reakcja opiekuna i nie bagatelizowanie sprawy. Im szybciej zdecydujesz się na konsultację ze specjalistą, tym większa szansa na sukces oraz na to, że niepokojące Cię zachowanie Twojego zwierzaka nie zostanie utrwalone. 

button2  button1
 Terapia zachowań problemowych psów  Terapia zachowań problemowych kotów

 

Możemy również służyć radą i pomocą w zakresie wyboru odpowiedniego gatunku zwierzęcia lub najlepszej dla Ciebie rasy, wyboru zwierzaka z hodowli lub schroniska, a także poprawy warunków życia zwierząt już u Ciebie przebywających.

Daj szansę swojemu zwierzakowi, umów się na konsultację.

Sprawdź aktualną ofertę.

 © 2023 www.behawiorysta.info, www.balu.com.pl, www.balu.pl all rights reserved.

Łódź - zoopsycholog, behawiorysta, trener psów.

Free images courtesy of FreeDigitalPhotos.net